Polityka prywatności naszej aplikacji Fiszki Plus ProAparat i zdjęcia


Dodawanie zdjęć do twoich fiszek wymaga od nas dostępu do aparatu i zdjęć twojego urządzenia. Dostęp nastąpi tylko wtedy, gdy skorzystasz z tej funkcji i wyrazisz zgodę na prośbę aplikacji.

Transfer fiszek i lokalizacja


Na urządzeniach z Androidem 8.0 (i nowszych) ze względów technicznych konieczne jest, aby użytkownik zezwolił na zapytanie o lokalizację w aplikacji. Rzeczywista lokalizacja geograficzna nadawcy lub odbiorcy nie jest w kodzie programu wyraźnie pytana ani przechowywana przez naszą aplikację. Implicytna transmisja lokalizacji między nadawcą i odbiorcą jest możliwa, jeśli jest to technicznie wymagane do realizacji transferu fiszek. Lokalizacje nadawcy lub odbiorcy nie są wyraźnie przekazywane stronom trzecim w kodzie programu.

Dane osobiste


Dane osobiste, takie jak imię i nazwisko użytkownika, jego wiek, płeć lub numer telefonu, nie są sprawdzane przez naszą aplikację, nie są przechowywane ani przesyłane. Podczas przesyłania błędów do programisty użytkownik może zdecydować, czy przesłać poziom API swojego urządzenia do programisty.

Powrót do strony głównej.


Click here for the English version of this page.

Hier gehts zur Deutschen Version dieser Seite.Tę stronę ostatnio edytowano 12 wrz 2019.